Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Ankara'dan Merhaba

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Ankara'dan Merhaba

Merhaba,
    Aranıza yeni katıldım. Bu sporda profesyonel anlamda yeni sayılırım. Uzun yıllar bir gözlük, palet ve elbisesiz kıyılarda avlanmaya çalıştım. Bu gibi sitelerden çok şey öğreniyorum.
    Aslen İzmir'liyim. Fakat Görevim nedeni ile emekli olana kadar Ankara'da kalacağım muhtemelen. Geçen hafta Urla'daydım fakat her haftasonu deniz kıyısına gitmek geliyor içimden.
    Ankara'da yapılacak tüm organizasyon, tanışma, buluşma....vs dört gözle bekliyorum.
    Saygılarımla.
    zorlu ALTUN (1976)
    [email protected]

Cevap: Ankara'dan Merhaba

akvaryum ortamından, zıpkıncıya... hoşgeldiniz...
    sigpic
    0544 581 9020

Yorum yap

Merhaba zorlu bey aramıza hoşgeldiniz... ankarada deniz olmadığı için üzüldüm... bir deniz aşığüının denizden uzak olması can sıkıcı en yakın zamanda deniz kıyısına tayin olmanız dileğiyle...

Yorum yap

aramıza hoşgeldiniz....
        fatih gümü?ba?
        1988-istanbul

Yorum yap

Aramıza hoş geldiniz,sefalar getirdiniz.
          OLCAY ?EN ([email protected])
          ORDU/MEDRESEÖNÜ 1971

Toprak insan? topraktan, deniz insan? da sudan yarat?l?r.Topraktan olanlar topra?a dönerler sudan olanlar ak?p denize kar???rlar.

RÜZGAR HAREKETLER? CANLI

Yorum yap

Asl? zorlu altun taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
            Merhaba,
            Aranıza yeni katıldım. Bu sporda profesyonel anlamda yeni sayılırım. Uzun yıllar bir gözlük, palet ve elbisesiz kıyılarda avlanmaya çalıştım. Bu gibi sitelerden çok şey öğreniyorum.
            Aslen İzmir'liyim. Fakat Görevim nedeni ile emekli olana kadar Ankara'da kalacağım muhtemelen. Geçen hafta Urla'daydım fakat her haftasonu deniz kıyısına gitmek geliyor içimden.
            Ankara'da yapılacak tüm organizasyon, tanışma, buluşma....vs dört gözle bekliyorum.
            Saygılarımla.
            zorlu ALTUN (1976)
            [email protected]
            Hayalinde elinde zıpkın varsa ve bu yüzden yatınca uykuya dalamıyorsan hoşgeldin...

Yorum yap

aramıza hoşgeldiniz çok bulaşıcı bi hobiye gönül vermişsizniz kolay gelsin

Yorum yap

Teşekkürler, hoşbulduk.

Yorum yap

Merhaba,
                  Bu haftasonu manavgat-side civarına 2 günlük bir kaçamak yapmak istiyoruz eşimle.
                  Bu civarlarda dalınabilecek tavsiye edebileceğiniz yerler varmı?
                  Teşekkürler.

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                  X