Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Ankaralılar buraya...

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts
    Misafir
    Misafir

• tunckuyel
    Guest replied
    Cevap: Ankaralılar buraya...

Ben de ankara'dayım... Haftasonları falan organizasyon yapılıyor mu acep dalışa gitmek için? Doluşup bir arabaya denize ulaşsak süper muhabbet olur...
    Yanlız son mesajın 2009 olması beni biraz üzdü :)

Yorum izini:

• alieren06
    replied

hadi Ankaralılar namı deger SEYMENLER herkes buraya

Yorum izini:

• Misafir
    Misafir

• mavi055
    Guest replied

Selamlar ankara ekibi burada toplanmış bizde burdayız haberininz olsun:) [email protected]

Yorum izini:

• Misafir
    Misafir

• oz.brain
    Guest replied

Bende ankaralıyım :) İstanbulda yaşıyorum okul falan Tatildede izmir seferihisarda oluyorum :D tam bi üçgen gelde çık işin içinden ...

Yorum izini:

• Misafir
    Misafir

• Onur_GÜNER
    Guest replied

Ankaralılar nerdesiniz :D

Yorum izini:

• Misafir
    Misafir

• celalettin ekinci
    Guest replied
    Kaftanoğlunda kredi kartına 8-10 taksit yapıyor. Her kredi kartına değil. İş bankasına yaptığını axsese yapmadığını biliyorum. Bu arada herhengi bir tanışma toplantısına katılmayı çok isterim. 05052513799

Yorum izini:

• Misafir
    Misafir

• celalettin ekinci
    Guest replied
    Kaftanoğlunda kredi kartına 8-10 taksit yapıyor. Her kredi kartına değil. İş bankasına yaptığını axsese yapmadığını biliyorum. Bu arada herhengi bir tanışma toplantısına katılmayı çok isterim. 05052513799

Yorum izini:

• Misafir
    Misafir

• celalettin ekinci
    Guest replied

Yorum izini:

• Misafir
    Misafir

• celalettin ekinci
    Guest replied

Yorum izini:

• Misafir
    Misafir

• S.Koçyiğit
    Guest replied
    Onur Kaftanoğlunda taksit işleri nasıl, bilgin var mı?

Yorum izini:

• Misafir
    Misafir

• Onur_GÜNER
    Guest replied
    İbrahim bey. Bülbülderesi caddesinde Kaftanoğlu var. Biçok malzemeye burdan ulaşabilirsiniz. Arda ve Akın arkadaşlarımdır. Selamlarımı iletin. Çok yardımları dokunacaktır...
    tel: 433 44 79

Yorum izini:

• Misafir
    Misafir

• Onur_GÜNER
    Guest replied
    Alp bey selam. Ankarada bu işle ilgilenen biçok arkadaşım var. Bende Ankaralıyım ama zamanımın çoğunu dalışla geçiriyorum. Akçakoca amasra kefken tarafına günübirlik av yapan arkadaşlarda mevcut. Zamanı yakalanırsa çok güzel levrek alıyorlar.

Yorum izini:

• Misafir
    Misafir

• İbrahim Msbgl
    Guest replied
    Ankara'da mağazalardan tavsiye edebileceğiniz
    varmı.

Yorum izini:

• Misafir
    Misafir

• akintiyakarsi
    Guest replied
    selam!!...;)

Slm!..
    Yıllardır düşünmeme rağmen ilk kez 19 Mayıs tatili için Antalya'ya gittiğimde serbest dalma fırsatı buldum ve işyerindeki bir arkadaşımın da teşviği ile şimdi sürekli siteyi takip ederek bu konudaki bilgimi arttırmaya calışıyorum. Yani henüz daha işin başındayım!..Özellikle de ankaraya en yakın dalış yerleri nereleridir, toplu gezi düzenleniyor mu, vs konuları merak ediyorum..Kısacası öğrenmem gereken çok şey var..Tanışırsak çok iyi olur diye düşünüyorum,
    Benim cep: 0538 254 17 95
    görüşmek üzere..
    alp

Yorum izini:

• Misafir
    Misafir

• Fevzi
    Guest replied
    autan Nickli Üyeden Alıntı
    Ben varım yaa angaralı

angaranın yolları taştan
    sen çıkardın sinarit beni baştan