Duyuru

Gizle
No announcement yet.

İzmirli arkadaşlardan rica...

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• İzmirli arkadaşlardan rica...

Arkadaşlar küçük bir ricam olucak sizlerden.Ben misinayı sabitlemek için kıstırma kullanıyorum.Fakat bugün Adanada gezmediğim yer kalmadı bakır kıstırmalardan bulamadım.Geçenlerde Nazım göndermişti bikaç kıstırma ama bikaç dalışta yenilediğimden tükendi kıstırmalar.Apneadan almıştı sanırım.Apneadan sipariş versem şimdi yok havale yok kargo dünyanın işi çıkar bana.Eğer aranızda müsait olan olurda yolu düşerse bana bikaç tane alırsa sevinirim.Bi zarfada koyup okula yollarsa çok hora geçer.Bende ücreti neyse iş bankasından kendi hesabımdan atarım...

Çukurova Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi
    Seramik Bölümü Balcalı/ADANA 01330
    Onur Güner

Onur ben yardımcı olayım ama apnea nerde???? :oops: bi de istediğin şey tam olarak öölemi ifade edilir.....

Eğer bulabilirsem bu gün çıkıcam Çankaya tarafına... bi bakayım....

Yorum yap

İbrahim çok hora geçer abi.Apneada satıldığını duydum.Bildiimiz bakır kıstırma.yaklaşık 1.5 cm uzunluğunda metalik içi boş boru ilgine teşekkürler.

Yorum yap

onur abi adana arastırmana ne gerek vardı.bitti deseydin yollardık hemen ayıp ettin simdi bak msj atsanda yeterliydi.okulun adresi var bende en kısa zamanda gönderecem.kac tane lazım kıstırmalardan ona göre alayım...

Yorum yap

Nazım sağol adamım sağolsunlar burdan da akadaşlar yolladı çok teşekkürler...

Yorum yap

Apnea izmir hisarönünde ben devamlı oralardayım gerekli bişey olursa yardımcı olurum...syg..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X