Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Asos'da nerde dalınır??

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Asos'da nerde dalınır??

Selamlar.Geçtiğimiz haftasonu yani 2 gün önce partnerimle beraber asos tarafına gittik.Altınoluk yolu üzerinden gelip asos yoluna saptıktan 10km sonra hoş bir yerde durduk.

Geçen senede aynı yerde daldık ama bişey görememiştik.Bu sefer akşamüstü 5 gibi girdik suya.diz boyu yerlerde saklanarak 200-300 metre kıyıdan ilerledik.güzel kayalıklar vardı.Onların arkalarına geçip balık bekledik.Akşam 8 e kadar sadece 5-6 orta boy kefal ve ufak levrekler gördük.

Ben daha geçen ay Altınolukta yazlığımın hemen önünde 1,2kilo levrek vurdum ve sürüsünüde görmüştüm.Okadar insanın denize girdiği yerden böyle balık çıkıyor.Ama Asos un denize girilmeyen yerlerinde balık olmuyor.Nedeni ne olabilirki?.Acaba yanlış yerdemi daldık.Bildiğiniz güzel biyer varmı Asos taraflarında kıyıdan girebileceğimiz.

KADIRGA KOYU VE SAĞ SOLBURUNLAR, BACALAR YETER.
    ORADA FARKLI ZAMANLARDA AKYA DAHİL HER TÜR BALII VURDUM
    selamlar
    Bal?k ça??rmay? bilmem, onlar beni ça??r?r

Can ARSLAN ?stanbul 13/11/1971

Yorum yap

Can bey teşekkürler.Kadırga koyuna ve bahsettiğiniz diğer yerlere yine asos yolundan gidiliyor değilmi?

Yorum yap

Ben de siz Dalyan'ı öneririrm.

Asos ile arsında 1 veya 1 buçuk saat mesafe olan şirin bir balıkçı köyü.Merası bol ve denize girilmeyen mekanı cok.Gittiğinize pişman olmayacaksınız.Sizlere yer konusunda yardımcı da olabilirim.Bu sene 4 ay Dalyan'dayım..Beklerim..

Yorum yap

geyilkli tavaklı iskelesi arası kıyı süperdir tavsiye ederim yasak türler dahil hepsi var

Yorum yap

Selam
            Kuçukkuyudan 25 km ilerisi assos kadırka koyu asostan 2-3 km önce
            senin 10 k ilerisi ahmetçealtı.Kıyılarda az kaya var.onlarda büyük değildir.assostan 9-10 km ileride bektaş altına git kayalık ve balık çok+
            Sava? EL?AÇIK
            KUZEY EGE AVCILARI
            Edremit - 1964-
            0505 483 63 49
            0266 392 11 65

[email protected]
            sigpic

Yorum yap

savas balıkesir +1
              - AHMET AKTA?-
              babakale-asos-kad?rga-sivrice
              [email protected]
              http://pic1.resimupload.com/r1/thumb_632955109.jpg

Yorum yap

sivrice

arkadaş sivriceden şaşma sorarsan assostan 15 km ilerde pişman olmazsın
                Özgür Öztürk Marmaris
                1974

Yorum yap

Cevap: Asos'da nerde dalınır??

Arkadaslar merhaba, yillar gecmis son mesajin uzerinden ancak kisa bir guncelleme yapmakta fayda var sanki...Sivricede daldim bir iki hafta once, biraz sakin gibi geldi bana. Belki mevsimden de kaynaklanabilir diye dusunuyorum. Biraz kefal gordum onun disinda bir iki sargoz vardi.
                  Kuzey Ege
                  Gemi Insaa Mühendisi
                  Serbest Dalis/Zipkinla Balik Avi/Acik Deniz Yuzme Yarislari/Yelken/Siir/Klasik Müzik/Fotograf

Yorum yap

Asl? Orsa Sailor taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                    Arkadaslar merhaba, yillar gecmis son mesajin uzerinden ancak kisa bir guncelleme yapmakta fayda var sanki...Sivricede daldim bir iki hafta once, biraz sakin gibi geldi bana. Belki mevsimden de kaynaklanabilir diye dusunuyorum. Biraz kefal gordum onun disinda bir iki sargoz vardi.
                    11 Yıl da neler değişmedi ki
                    Tolga ER / Kocaeli
                    1980

Yorum yap

Oralari biliyorsan, bir tavsiyen olur mu ustad?
                      Kuzey Ege
                      Gemi Insaa Mühendisi
                      Serbest Dalis/Zipkinla Balik Avi/Acik Deniz Yuzme Yarislari/Yelken/Siir/Klasik Müzik/Fotograf

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                      X