Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

DENİZLİ'DE KİM VAR

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

nasıl bir yer olsun alkollü, alkolsüz müzikli, müziksiz istediğiniz heryere gelirim valla :d

Yorum yap

merhabalar,ben 6 senedir denizlideyim inanın böyle değerli abilerimin olduğunu bilmiyordum.eğer bi yer kararlaştırıp buluşuyosanız aranıza katılmayı çok isterim.haaaa bu arada ben tayfun,izmirliyim,buluşup bilgilerimizi paylaşıp güzel organizasyonlarda beraber olabilmek umuduyla.

Yorum yap

Merhaba Tayfun
        Aramıza hoşgeldin kalıcı olman dileğiyle. bu arada profil ayarlarından imza kısmına adını soyadını ve yaşını yazarsan sana nasıl hitap edeceğimizi anlarız teşekkürler.

yer kararlaştırma olayını mutlaka yapalım birbirimizi tanımak güzel olur.

Yorum yap

Cevap: DENİZLİ'DE KİM VAR

Merhabalar,

Ben ve bir arkadaşım da Denizli'de bu spora merak saldık. Olası organizasyonlardan haberdar olmak isteriz.

Bu hafta sonu ikimiz Akyaka'ya bir organizasyon yaptık. Katılmak isteyen arkadaşlar olursa bana cep telefonumdan ulaşabilirler.

0 533 601 29 89

Herkese sağlıklı ve bol trofeli avlar...

Yorum yap

selam arkadaşlar bende nazillideyim sizlerle tanışmak isterim emre sende nazillidenmişssin ben polis okulunda görev yapıyorum tanışmak isterim yanlız şu an ki malzemelerim çok vasat elbisem yok malzemeleri tamamlayıp beraber avlanmak isterim hepinize selamlar
            Y?ld?r?m Erçelik
            Ayd?n/Nazilli
            0 505 2300322
            [email protected]

Yorum yap

Asl? ydrm taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
              selam arkadaşlar bende nazillideyim sizlerle tanışmak isterim emre sende nazillidenmişssin ben polis okulunda görev yapıyorum tanışmak isterim yanlız şu an ki malzemelerim çok vasat elbisem yok malzemeleri tamamlayıp beraber avlanmak isterim hepinize selamlar
              Merhaba,

Imza kısmını doldurursan ismin ile hitap edebiliriz. Denizli'de epey bir zıpkıncı varmış bu arada. Güzel haber

Ben daha çok yeniyim su altı avcılığında. Denizli'deki dostlar bir buluşma organizasyonu düzenlerseniz haberim olsun isterim.

Selamlar...

Yorum yap

Abilerim bu konuyu gördüğüme o kadar sevindim ki inanamazsınız.Çünkü denize hasta fakat babamın mesleği dolayısıyla Denizli'de oturan biri olarak benden başka zıpkın hastalarının olduğunu bilmek güzel.Yaşım 17,ÖSS(YGS-LYS)'ye hazırlanan bir kardeşinizim.Dediğim gibi kışları elim kolum bağlı,ne avlanmaya giden var bildiğim ne de zıpkınlı avlanan.Babamın arkadaşı vardı,oda tayin olup başka bir şehre gitti.Arada buluşmalar yapıyorsanız gelmek isterim,daha yeni sayılırım.Edinmem gereken tecrübelerin olduğu bir gerçek.Mendireklerin içine daldım daha önceleri fakat elime hiç zıpkın değmedi desem yeri,sadece birkaç kez.Denizli'de oturmak engel tabi fakat seneye inşallah üniversiteyi kazanıp denizkenarı biryere gideceğim.
                En son düzenleyen kadango; 29.Ağustos.2009, 22:48.
                Gökhan
                Kar??yaka / ?zmir

Yorum yap

Hiç uğrayan yok heralde konuya
                  Gökhan
                  Kar??yaka / ?zmir

Yorum yap

Asl? aliervin taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                    Merhaba,

Imza kısmını doldurursan ismin ile hitap edebiliriz. Denizli'de epey bir zıpkıncı varmış bu arada. Güzel haber

Ben daha çok yeniyim su altı avcılığında. Denizli'deki dostlar bir buluşma organizasyonu düzenlerseniz haberim olsun isterim.

Selamlar...
                    Merhaba
                    Ben de Buldan'da oturuyorum. İzmirliyim öğretmen olmamdan dolayı yazdan yaza dalış yapabiliyorum. Yapılacak bir tanışma veya dalış organizasyonuna katılmaya hazırım.Bir kaç kişi de olsak buluşabiliriz.Tel. istediğiniz zaman arayıp ulaşabilirsiniz. Görüşmek üzere...
                    Tel: 5056912926

Yorum yap

konu çek eski ama yenisini bulamadım. denizliye iş sebebi ile taşındım. burdaki zıpkıncı arkadaşlarla tanışıp dalışa gitmek isterim..

Yorum yap

Konu biraz eskimiş fakat yeni konu açmaktansa buraya yazmak mantıklı geldi denizliden dalışa giden arkadaşlar varsa tanışıp beraber gidebiliriz.
                        Mustafa BOZKAYALAR
                        26 Denizli - Ayd?n

Yorum yap

Seçkin var oda arkadaş arıyordu ...
                          Fatih
                          ?stanbul
                          1978
                          Adam olmak bir gruba dahil olmak de?il bir duru?a sahip olmakt?r.

Yorum yap

Merhaba kardeşim ben de denizlideyim nasip olursa tanışalım
                            Seçkin Belenköylü
                            1.1.1994 Denizli

Yorum yap

Asl? SeçkinB. taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                              Merhaba kardeşim ben de denizlideyim nasip olursa tanışalım
                              Olur tabi bende tanışmak isterim fakat ben bu işlerde yeniyim biraz bilgine
                              Mustafa BOZKAYALAR
                              26 Denizli - Ayd?n

Yorum yap

Denizli'de ip palamutu nereden bulabilirim varmı Denizlili arkadaşlar yardımcı olabilecek.
                                Mustafa BOZKAYALAR
                                26 Denizli - Ayd?n

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                                X