Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

DENİZLİ'DE KİM VAR

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• DENİZLİ'DE KİM VAR

Biz Denizli'de üç arkadaş devamlı Marmaris,Datça,Gökova da avlanıyoruz.Botumuz ve teknemizle sekiz senedir meraları araştırdık.Avlarımız oldukça bereketli geçiyor.Bu civarlarda avlananlar varsa değişik meralar teşvik edici olacağı için görüşelim.

Merhaba,
    Ben izmir çevresinde dalıyorum ama şuan Denizli'deyim. 1-2 gün sonra gidicem uygun olursan görüşelim denizden avdan sohbet edelim.görüşemezsek sana iyi dalışlar iyi avlar..

Yorum yap

MERHABA

Benim için problem değil ama senin doğum yılını görünce bende belirtmek istedim 1962.Sohbet ve paylaşım için yaş farkının rolü yok dersen iş:371 00 97 Gsm:532 312 07 29 ERHAN ÖZÇELİK

Yorum yap

Meraba, Eğer İzmir de dalmaya gelmek isterseniz size yardımcı olurum.. hem hemşeriyiz. Eğer beni aramak isterseniz özelime mesaj atabilirsiniz şimdi den iyi dalışlar.
        Mür?it Uzuno?lu ?ZM?R

Yorum yap

Erhan Abi hoş sohbetin için çok teşekkürler. Denizden ,avdan konışmak ciddden keyif verici.
          bu arada zıpkınlarına bittim.harika zıpkınlar...
          görüşmek üzere...

Yorum yap

Bende denizliliyim Belki hemşeriler vardır.Denizlililerle Tanışmak isterim..
            Onur KÜÇÜKMEM??O?LU
            ?ZM?R

Yorum yap

ZİYARET

Asl? savaş aktaş taraf?ndan gönderilmi?
              Erhan Abi hoş sohbetin için çok teşekkürler. Denizden ,avdan konışmak ciddden keyif verici.
              bu arada zıpkınlarına bittim.harika zıpkınlar...
              görüşmek üzere...
              Zaman ayırıp uğradığın için ben teşekkür ederim.Sağlıklı dalışlar

Yorum yap

ONUR

Asl? divemasteronur taraf?ndan gönderilmi?
                Bende denizliliyim Belki hemşeriler vardır.Denizlililerle Tanışmak isterim..
                Sen de benim gibi bol hobileri olan birisin sanırım sohbetimiz keyifli olur.Her ay İzmir'e geliyorum.Seni aramam için numaranı belirtirsen buluşabiliriz.

Yorum yap

merhabalarr denizlide bi kaç kişinin dışında bu kadar dalışa meraklı arkadaşların olduğunu bilmiyordum ama önem li olan bir araya gelebilmek ve tecrübeleri paylaşmak hatta beraber dalışa gidebilmek herkeze sevgilerr

Yorum yap

DENİZLİ'LİLERE

Merhabalar
                    Tanışmayı paylaşmayı gerçekleştirebilmek bu işin keyfini elbette kat kat arttırır.Meraklı arkadaşlar İstanbuldan gelip Marmaris,Fethiye vs. dalış yapıyorlar.Bizler buluşup burnumuzun dibindeki en güzel meralara gidemiyoruz.Artık el ele tutuşmanın zamanı gelmedi mi?

Yorum yap

herkeze merhaba denizlide benden başkalanın olması nekadar güzel yanlız kaldım sandım valla denizlili arkadaşlar bi ara toplanalım bari

Yorum yap

erhan abi selamlar bende nazillideyim buradaki arkadaşları senin önderliğine bir araya getirsek çok iyi olur diye düşünüyorum selamlar saygılar...

Yorum yap

buluşma

bir yer kararlaştırıp programı yapalım

Yorum yap

hafta sonları olmasına dikkat edelim erhan abi malum çalışanlarımız da var. :d

Yorum yap

ÖNCE YERİ KARARLAşTIRIN GERİSİ KOLAY

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                              X