Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

şu sıralar balık mı yok?

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• şu sıralar balık mı yok?

Son bir aydır Çeşme civarı hem olta hem zıpkın avlanıyorum. Benim bildiğim bu mevsimler genelde iyidir. Fakat ne dalış esnasında doğrudürüst zıpkın atmaya değecek bir şey ne de oltaya gelen düzgün balık. Sizlerde durum nasıl?

Gönen selam öncelikle seni burada görmek çok hoş, izmir çeşmede görüştüğüm bir arkadaşım su sıralar orada sıkı av yapmakta ve güzel resimlerini almaktayım

Yorum yap

Bilmukabele Muzaffer. Fakat herhalde değişik yerlerde avlanıyorlar. Benim konuştuğum zıpkıncı ve oltacı arkadaşlar da aynı dertten muzdarip.
      Biraz da kısmet işi tabii...

Yorum yap

Gönen bey evet haklısınız bende aynı dertten muzdaribim bende bulamıyorum çünkü meramız yoooooooooooook bundan böyle sahilden şamandra ve şnorkelleri takıp edıcem mutlaka ıpucu bulurum sizede söylerim
        Arkadaşlar sağolsun levrekler ,çupralar gani götürüyolar malı
        SELAMLAR
        Cengiz ?ENGÜL-1958
        ?ZM?R-?STANBUL

Yorum yap

Slm

Daha geçen hafta çeşmedeydim ve çok iyi balıklar aldık.Hatta daldığım bir mera bana yıllar öncesinden görüntüler hatırlattı.Gerçi su sıcaklığı dolayısıyla balık değişik yerlerde görülüyor.Çok yakın kıyı taşlarında 8-10kglık kara balıkları görmek hoş oluyor.Sinaritlerde cabası.
          Berk TA?ÖREN
          06/12/1979 ?ZM?R

Yorum yap

Verin bakalım gazı...
            Sanırım çok fazla insan tarfiği olan yerlerde dalıyoruz. Genelde agaşon a hep cevap alıyoruz. Ama gelenler zıpkın atmaya değmeyecek boyda maalesef...

Yorum yap

DEĞERLİ ARKADAşIM BİZ EKİP OLARAK BÜTÜN EGEYİ GEZİYORUZ VE ÇEşME SEZON NE OLURSA OLSUN BANKODUR HERZAMAN .BENCE SİZİN DALIş GÜNÜNÜZDE YA AĞCILAR ÇALIşMIşTIR YADA DALGIÇ GEÇMİşTİR O BÖLGEDEN DENEMEYE DEVAM ETMELİYİZ KÜSMEK YOK.RASTGELE

Yorum yap

slm

Mesala size bir tavsiye.Gerence kızılburun bankoda şu aralar iri akyalar var.Sinaritlerle birlikte geziniyorlar.Çok güzel av veriyorlar.Birde alaçatı taraflarında bir tane fok var.Suyun içinde karşılaşıpta şaşırmayın.

Herkeze iyi avlar.
                Berk TA?ÖREN
                06/12/1979 ?ZM?R

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                X