Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Gümüldür..........

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Gümüldür..........

büyük bir aksilik olmassa temmuz ayında gümüldürdeyim. bu çevreyi bilen arkadaşlardan dalış için görüş bekliyorum.av durumu ,balık çeşitleri ve yasak bölgeler hakkında ..zira planımı ona göre yapacağım..

şimdiden teşekkürler.

sağlıklı ve mutlu kalın........

mehmet bey gümüldür tarafı olta avı için ideal olmakla birlikte öyle aman aman balık yapacak bir yer yok.fakat mevsimsel olarak o geleceğiniz aylarda bolca mırmır yapabilir.Arada bir levrek yapar.sürülü halde zaman zaman kofana yapabiliyor.Benim tecrübelerim bunlar.Saygılarımla Onur
    Onur KÜÇÜKMEM??O?LU
    ?ZM?R

Yorum yap

verdiğin bilgi için tşaekkürler.avın bol gönlün neşe dolsun.

ünyeden selam...

Yorum yap

abi sahsen gümüldürde 6 yıldır yazları 3,5 ay giderim 4 yıldır da zıpkınla dalmaktayım nerdeyse denizdeki cola tenekelerine kadar ezberlemişimdir. sana tavsiyem imkanın warsa ordaki küçük adaya, liman arkasına, acıktaki topuklara, topkların bitimine, tmo nin acıgına atılan yapay yuvalar war tabi yuva demeye bin şahit ister kefal yapar cıpra yapar.Arabanız war ise kalemlik koyuna gitmeni tavsiye ederim ,seferihisar azmak agızı war mükemmel levrek yapar sinarit de oldugu görülmüştür.
        ama topukları iyi gez melanur yatakları war cok bol mırmır gürürsün ayrıca akya,cıplak,levrek vurma sansın da olabilir ama senin en rahat olacagın yer sanırım liman cevresi olacaktır.
        SAGLICAKLA bol sanslar :!: :idea: :idea: :idea: :idea:

Yorum yap

slm

Çıfıt kalesi kanlı ada orfoz laos hemde gezer balık açısından güzel meralardır.Ayrıca pamuk taşları falezler iyi av verir.şimdiden iyi avlar.
          Berk TA?ÖREN
          06/12/1979 ?ZM?R

Yorum yap

değerli dostlar bu önemli bilgiler için teşekkür ederim

yazın yapacağım planlarda bana ışık tutacak .sağolun var olun .

avınız bol ,gününüz mutlu geçsin...

görüşmek dileği ile.........

Yorum yap

bence gümüldür değil dağanbey burun tarafları ve çıfıt kalesi tarafları en uygun olan yerle bide özdere paşa otel önünden kayaların bittiği yerler azda olsa elverişli..

Yorum yap

arkadaşlar, çıfıt kalesine karadan ulaşım var mı acaba?

Yorum yap

Çıfıt kalesine karadan ulaşmak malesef zor ama,tekne imkanınız varsa gidebilirsiniz.

Yorum yap

Görkem bey ,pamucakla(küçük menderes havzası)- seferihisar arasında kalan bölgede yazın çok dalış yapıyorum(bu aralık gümüldürüde içine alıyor) güzel meralar var bulabilirsiniz,her tür var ,derin avlanabileceğiniz ya da sığ avlanabileceğiniz meralar var ,bazı bölümlerde su bulanıklığı problem yaratabiliyor havasını bulduğunuzda güzel avlar yaparsınız.Sağlıklı ve bol avlı dalışlar dileğiyle

Yorum yap

mehmet kardeş eğer gelebilrsen sahilevlerinin sol koltuğuda baradan'a doğru iyi levrek yapar ha birde orfoz ve lahoz yasak
                      Ba?armak zordur, Kolaya kaçarsan sonuç basitle?ir. Unutma, Yoku? a?a?? inmek kolayd?r ama manzara tepeden seyredilir.

Sabri TEN?K

Yorum yap

sağolun berke bey..ben aslında ürkmezde oturuyorum..teknem de yok..ama araba var..geçe yıl doğanbey tarafında dalıyordum..çıfıtta yıllar once daldım bir kere çok güzeldi..ama deli bi adam yolu kapattı..başka yolu da yok karadan..özdere tarafına da bu yıl gidicem inşallah..iyi dalışlar..

Yorum yap

Mehmet Bey ben de pazartesi Ürkmezdeyim. Belki görüşürüz ,iyi avlar. tel 0505 521 34 14

Yorum yap

Fatih Bey lütfen profilden imza kısmına ad ve soyadınızı yazınız.
                            "Totally Addicted To Bass"
                            Av.Mustafa PAKER (1980) - Göztepe/?ZM?R

Yorum yap

Asl? BERKE taraf?ndan gönderilmi?
                              Çıfıt kalesine karadan ulaşmak malesef zor ama,tekne imkanınız varsa gidebilirsiniz.
                              Biraz ulaşımı tarif edebilirseniz sevinirim
                              Nereden nereye sapıcam gibi...
                              Denize girdigim noktadan avlanacagim mera ne kadar mesafeli olacak ?
                              Arabayla, denize girecegim nokta arası mesafe ne kadar olacak?
                              İlginize teşekkürler.
                              Yucel Sahinbeyoglu
                              Olympos - Antalya
                              www.olymposdeepgreen.com

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                              X