Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Dikili Körfezi

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Dikili Körfezi

Ben Dikilide her yaz dalarım, sarı yanak kefal, az sayıda levrek ve mırmır, ve orfoza rastlıyorum. Burası hakkında olta avı ile ilgili detaylı bilgi verebilicek arkadaşlardan yerler ve yemler hakkında bilgi sitiyorum, mümkünse...
    Sezai Koçyiğit

Ne işin var oltalya falan sabırla oltaya takılmasını bekleyeceğine git kendin seç ve al :D :D :D

Bu arada hazirandan itibaren bende oralardayım, bir organizasyon içine girebiliriz...

Yorum yap

Olta merakı öğrencilikten kalma, Çanakkalede okumuştum, en az dalmak kadar zevk veriyor bana...

Yorum yap

arkadaşlar ben dikilide oturuyorum hemen hemen 8 seneden beri akçaya kadarolan alanların hepsinde sayısız dalış yaptım...

dikiliye bu yaz gelirseniz sizi beklerim çok güzel organizasyonlar yapabilirz....

bu arada deniz sen nerde gördün orfozu merak ettim..??? ben daha 2 defa denkgeldim rastgele 45 lik zıpkınla hiç düşünmedim sadece izledim.
        Cihangir Soydemir
        Deniz Ula?t?rma ??letme Mühendisi
        ?zmir-Dikili

Yorum yap

bu arada olta ile yapabileceğiniz avlar sadece 3 yerden olabilir...

1- dubalar kıyıdan 500 metre açıkta
          2- büyük liman (artık yasak)
          3- küçük liman ucu...

ama sen gelidğinde bana hbr ver bi gece beraber gideriz olta balığına! sabaha kadarlevrek yada çupira deneriz?
          Cihangir Soydemir
          ?zmir-Dikili

Yorum yap

Banada sadece bir kez denk geldi, yazın Salihleraltındayım, bir arkadaş iskele civarında kilolarca levrek aldığını söylüyordu, Dikiliye balık çıksa hergün gelirim...

Yorum yap

Bademli tarafına doğru gidebilirseniz oltadan keyif alma imkanı yakalayabilirsiniz. Dikili merkezde kefal vede az sayıda levrekten başka av yapacağınızı sanmıyorum.

Çağdaş Seyyar
              K.T.Ü Balıkçılık Teknolojisi Mühendisliği

Yorum yap

Dalgakıranın ordan kupes, izmarit, zargana ve kocagöz(mercan diyenlerde var) çıktığını duymuştum. Haberin var mı veya hiç öyle bir tecrüben oldumu?

Yorum yap

var var sen gel abi ben seni öyle yerlere götürcem aklın duracak:)
                  Cihangir Soydemir
                  ?zmir-Dikili

Yorum yap

Cihangir ben üniversiteyi Çanakkalede okudum. Onun için Dikili tarafındaki balık azlığı beni çileden çıkarıyor. İnşallah dediğin gibi aklımı durdurursun :shock: ... Görüşmek üzere.

Yorum yap

arkadaslar bende bu yaz dikilideyim kısmetse salihli diye bir yer var oraya gidecegim herhalde dogru yazmısımdır ismini.kısmetse gercekten bir oganizasyon yapalım dikili tarafında...

Yorum yap

Cihangir; Dikili'deki bahsettiğin yer neresi açıkçası merak ettim. Bademli-Denizköy-Çandarlı taraflarının iyi denebilecek düzeyde balık yaptığını biliyorum ama Dikilinin merkezi biraz verimsiz. Olta balıkçılığı açısındanda kanalizasyonun boşaldığı yerde bir tekne yığılması var.
                        Çağdaş Seyyar

Yorum yap

O bölgede yapacağınız organizasyonlarda yer almak isterim, haber verirseniz sevinirim.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                          X