Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Orhaniye bölgesi - Datça tarafları

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• akturlu
    yan?tlad?
    Cevap: Orhaniye bölgesi - Datça tarafları

araba var dostum gerektiğinde valla orhaniye zaten yasak bölge ama orhaniyeyi geçince selimiyeye doğru güzel meralar var tekne varsa daha da tatlı yerler var numaram yazıyor ararsan konuşuruz detaylı mera saklayan bi adam değilim çünkü zıpkıncılıkla balık bitmez ve herkes kısmetini alır kısmetinden fazlasını yiyemez

Bir yorum yaz:

• Mesut PEYNİRCİ
    yan?tlad?

Orhaniye'de kaç kere dalış yaptıysam istediğim gibi balık bulamadım. Motorsikletle bördübet tarafına takılıyorum, güzel balık çıkıyor. Motor yada araba varsa gidebiliriz bir ara. Yarinki dalış için rastgelsin..

Bir yorum yaz:

• akturlu
    yan?tlad?

Sevgili Mesut tam olarak orhaniyeye yerleştim yazın buradayım kışın da sanırım datça aktur ya da marmaris tarafında olurum. Müsait olursan ararsın yarın sabah suyuna da selimiye tarafında olacağım herhalde

Bir yorum yaz:

• Mesut PEYNİRCİ
    yan?tlad?

merhaba Cemil, tam olarak nereye yerleştiniz, marmaris yada bördübet tarafına istersen eşlik edebilirim, ben de senin durumundayım, herkes çalışıyor, dalacak kimse yok..

Bir yorum yaz:

• akturlu
    bir konu ba?latt? Orhaniye bölgesi - Datça tarafları

Orhaniye bölgesi - Datça tarafları

Arkadaşlar bu konu oldukça unutulmuş ve ben de bu taraflara yerleştim eğer bu çevrede zıpkıncı dostlar varsa hem tanışmak hem de (haftada 4-5 gün dalan ben) belirli zamanlarda dalış arkadaşı olmak isterim badisiz dalmak sıkıntılı ve sıkıcı olmaya başladı
Haz?rlan?yor...
X