Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Orhaniye bölgesi - Datça tarafları

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Orhaniye bölgesi - Datça tarafları

Arkadaşlar bu konu oldukça unutulmuş ve ben de bu taraflara yerleştim eğer bu çevrede zıpkıncı dostlar varsa hem tanışmak hem de (haftada 4-5 gün dalan ben) belirli zamanlarda dalış arkadaşı olmak isterim badisiz dalmak sıkıntılı ve sıkıcı olmaya başladı
    Cemil Yal?n Eralp
    1987 ?stanbul A Rh +
    Ankara
    Datça-Aktur
    0541 234 34 06

Cevap: Orhaniye bölgesi - Datça tarafları

merhaba Cemil, tam olarak nereye yerleştiniz, marmaris yada bördübet tarafına istersen eşlik edebilirim, ben de senin durumundayım, herkes çalışıyor, dalacak kimse yok..
    Mesut Peynirci
    Marmaris/Mu?la

Denizde efelik olmaz. (Marmaris atasözü)

Yorum yap

Sevgili Mesut tam olarak orhaniyeye yerleştim yazın buradayım kışın da sanırım datça aktur ya da marmaris tarafında olurum. Müsait olursan ararsın yarın sabah suyuna da selimiye tarafında olacağım herhalde
      Cemil Yal?n Eralp
      1987 ?stanbul A Rh +
      Ankara
      Datça-Aktur
      0541 234 34 06

Yorum yap

Orhaniye'de kaç kere dalış yaptıysam istediğim gibi balık bulamadım. Motorsikletle bördübet tarafına takılıyorum, güzel balık çıkıyor. Motor yada araba varsa gidebiliriz bir ara. Yarinki dalış için rastgelsin..
        Mesut Peynirci
        Marmaris/Mu?la

Denizde efelik olmaz. (Marmaris atasözü)

Yorum yap

araba var dostum gerektiğinde valla orhaniye zaten yasak bölge ama orhaniyeyi geçince selimiyeye doğru güzel meralar var tekne varsa daha da tatlı yerler var numaram yazıyor ararsan konuşuruz detaylı mera saklayan bi adam değilim çünkü zıpkıncılıkla balık bitmez ve herkes kısmetini alır kısmetinden fazlasını yiyemez
          Cemil Yal?n Eralp
          1987 ?stanbul A Rh +
          Ankara
          Datça-Aktur
          0541 234 34 06

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
          X