Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Assos - Sivrice - Babakale Dalış ve Zıpkınla Balık avı merası

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• batsub
    yan?tlad?
    Cevap: Assos - Sivrice - Babakale Dalış ve Zıpkınla Balık avı merası

Asl? dardanellas taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
    Merhaba Yusuf bey,

Aslında açılma niyetim vardı ama geçen senelerde malesef o bölgede zıpkıncı bir arkadaşın dipte kalarak yaşamını yitirdiğni öğrenince giresim bile gelmedi suya.
    Allah rahmet eylesin. Bahsettiğiniz bölge zamanında çok bereketliydi, orfozu, sinariti eksik olmazdı, tabi şimdi her yerde olduğu gibi bir şey kalmadı, kısmet. Sivrice güzeldir, fenerin önündeki minik barınağın etrafı, fenerin önü belki sürpriz levrek yapabilir. Kısmetiniz bol olsun.

Bir yorum yaz:

• dardanellas
    yan?tlad?

Merhaba Yusuf bey,

Aslında açılma niyetim vardı ama geçen senelerde malesef o bölgede zıpkıncı bir arkadaşın dipte kalarak yaşamını yitirdiğni öğrenince giresim bile gelmedi suya.

Bir yorum yaz:

• flogger
    yan?tlad?

Daldığınız yer burunucu burnu dur. Kıyıda genellikle sarpa olur. Açığı birden derinleşir. Derin yapmak için güzel bir yerdir. Kıyı da yazın karagöz sargoz ve ara sira çupra dolaşır.

Bir yorum yaz:

• dardanellas
    yan?tlad?

Teşekkürler Baturhan bey,

Bugün kadırga koyuna gelmeden bir burun var oraya gittim, güzel bir mera. Kıyı oldukça kayalık. Kadırgaya doğru topuklar var ve otluk alanlar mevcut. Dip yapısı çok güzel ancak isparoz ve ot balığı dışında birşey göremedim. Sanırım Sivrice yi denemekte fayda var.

Teşekkürler

Bir yorum yaz:

• batsub
    yan?tlad?

Babakale limanın sağı solu karakıyı için iyidir, Akliman olabilir, Sivrice feneri etrafı da uygundur, Assos batık liman yasak bölge, o civarda jandarmaya sormadan dalmayın derim.

Bir yorum yaz:

• Assos - Sivrice - Babakale Dalış ve Zıpkınla Balık avı merası

Merhabalar arkadaşlar,

Assos-Babakale civarı mera tavsiyesi olan var mı? Çok derin yapmadan karakıyı avlanmayı düşünüyorum. Sakat burun u tavsiye edenler gördüm. Bu merayı bilen ve bilgi verebilecek biri var mı?

Teşekkürler
    Sağlıklı ve keyifli dalışlar herkese
Haz?rlan?yor...
X