Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Trakya bölgesi

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Trakya bölgesi

Acaba diyorum bizler sarozda bulunuyoruz eyer bu bölgenin bir anlamı varsa bizler hangi bölge kapsamı alanındayız.Oysa hafta sonları bu mevsimde buraları levrek çilerle doluyor yani hangi bölgede avlanıyorlar trakya bölgesi olabilirmi?.

Cevap: Trakya bölgesi

Arkadaşlar Sportif avcılğımız Trakya kıyıları olan Enez,Yayla,Mecidiye ve Erikliyi kapsamaktadır Trakyalıları aramıza beklioyorz herkese iyi dalışlar dileği ile....
    Murat Peksu
    Su Ürünleri Yüksek Mühendisi / ?stanbul Üni.

Dalg?ç ve Bal?kç? Ti?örtlerim https://www.tisho.com/dukkan/fircha_57324

[email protected]
    sigpic

Yorum yap

Enez ve cevresinde avlaniyorum.

Burada dalan arkadaslarla gorusebilirim.

Yorum yap

merhaba arkadaşlar. ben istanbulda oturuyorum fakat eneze sürekli yazlıga gidiyorum. bayramdada enezde olacağım. enez limanının dışında dalıyorum genellikle.bayramda o civarda olacak arkadaş varsa planlayıp dalabiliriz.

Yorum yap

Bayramda bende Güneyli de olacağım ortak bir noktada buluşabiliriz.Fiber tekne de mevcut.

Yorum yap

herkese selamlar, çok sık gidemesem de ben de genelde enez civarlarında dalıyorum.
            Cem

?stanbul 1978

?Ç?MDEK? DEN?Z

Yorum yap

herkese slm lar trakyalı arkadaşlar saroz ve marmarada dalıyoruz özellikle enez sultaniçe mendirek kanlı çayır vs arada boğaz ve kemikli civarları buradaki arkadşlarla ve t.dağ ve çevresindeki arkadaşlarla tanışmak isterim her konuda bilgi ve dalış arkadaşlığı yapmak isteriz biz 2 kişiyiz yer yurt fark etmez

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
              X