Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Yurt dısından uygun fiyata saat getirebilir misiniz?

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Yurt dısından uygun fiyata saat getirebilir misiniz?

arkadaslar yurt dısında olup türkiyeye dönecekler bana uygun fiyata sıfır dalıs saati getirebilirler mi? yurt dısındaki fiyatları tr den ucuzsa getirebilir misiniz?

Cevap: Yurt dısından uygun fiyata saat getirebilir misiniz?

sarı cızmelı mehmet aga gıbı olmus konu

Yorum yap

:-) aynen öyle olmuş.... sen marka model de belirt istersen :-) benimkiler almanyada,haftaya teker teker damlamaya başlarlar, ama Suunto istersen finlandiya da daha ucuz olur kanaatindeyim.

Yorum yap

aslında konu başlığı yurt dışında nereden uygun dalış saati alınır? hangi marka? şeklinde oysaydı belki daha çok yazan çıkardı.lakin dalış saatikonusunda hiç bir bilgim yok ama heves etmiyor değilim-öyle 200-300 tl üstü rakamlarıda ver saate vermeye kıyamıyorum.deseniz 100tl yurt dışında şu marka şurda şu fonksiyonlara sahip( derinlik? sıcaklık? dip süresi?) bu konuda bilgili arkadaşlardan önerilerini bekliyoruz
        ERÇA? YILDIRIM
        ?STANBUL / Beylikdüzü Marmara
        84
        o Rh +
        F?NANS

sigpic

Yorum yap

bak birde ne farkettim şimdi imza olayını unutmuşsunuz forumun olmaz ise olmazlarındandır. please
          Atakan Yakup KARADO?AN
          0535 722 32 25 SEFAKÖY - BAHÇEL?EVLER - ?STANBUL
          [email protected]
          sigpic
          Bizim Özgürlü?ümüz ?norkelin Havayla Temas? Kesildi?inde Ba?lar...
          Zafer TAN

Yorum yap

Sole diyim suanki kur ile eger mares apneist 650tl den suunt d4i de 847tl asagi bir fiyata bulamazsin yurt disinda.Ben yurt disinda yasadigim halde Turkiyeden aliyorum hatta bir tane suunto d4i yi Ozan Onen den siparis ettim bile.3-5 kurus fazla veririm hic olmassa kafam rahat olur,param yabanciya gitmez.

Yorum yap

saat scuba ve serbest modu bulunsun. suunto ya cok ıyı dıyorlar ama fıyatı cok yuksek. max 500 verebilirim.

Yorum yap

mesela Oceanic VEO 1 (208 €) Oceanic VEO 2 (280 €) Oceanic VEO 3 (322 €) bu satler nasıl? oceanic marka saatler iyi mi? veo 1 de serbest mod yok galiba 2 ve 3 te var heralde 2 ve 3 arasındaki farkları bilen yazabilir mi? yurt dısı fiyatları ne kadar?

Yorum yap

kaan hala imza işini tamamlamamışsın.
                  Atakan Yakup KARADO?AN
                  0535 722 32 25 SEFAKÖY - BAHÇEL?EVLER - ?STANBUL
                  [email protected]
                  sigpic
                  Bizim Özgürlü?ümüz ?norkelin Havayla Temas? Kesildi?inde Ba?lar...
                  Zafer TAN

Yorum yap

tamamladım

Yorum yap

Hangi ülke de hangi markanın ucuz olduğunu öğrenip, belirtirsin.

Getirme konusun da yardımcı olabilirim.

Yorum yap

Asl? kaanyuce taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                        mesela Oceanic VEO 1 (208 €) Oceanic VEO 2 (280 €) Oceanic VEO 3 (322 €) bu satler nasıl? oceanic marka saatler iyi mi? veo 1 de serbest mod yok galiba 2 ve 3 te var heralde 2 ve 3 arasındaki farkları bilen yazabilir mi? yurt dısı fiyatları ne kadar?
                        merhabalar ben oceanic geo2 kullanıyorum detaylı bilgi istiyorsan ara telim 05359495725
                        a?ustos 1975 BURSA
                        SERKAN BAKIR

Yorum yap

yurt dısında bazı seyler uygun ornegın su altı kamerası yanı foto makınesı felan

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                          X