Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Fransa

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Fransa

Yurt dışındaki abiler fransada dalış malzemelrii satan yer varmı varsa hangi şehir oldunu tam olarak adresını felan elbise alırken belge felan istenıyomu bilgi verirmisiiz

Cevap: Fransa

Beuchat ın merkezi marsiliyada. Belge olarak nakit euro iş görür sanırım
    Caner ALTINTA?
    Silivri / ?stanbul
    (1982 Silistra)
    sigpic

Yorum yap

Diğer markalari bulabilcemiz yer varmı marsiliyadan beuchat satan yer varmıkı

Yorum yap

decathlon.com a bak fransanin %95 inde var bu magazalardan urunu bulamazsan magazada siparis edip bir hafta sonunda elinde olur...ama illaki cesit ariyorsan morbihan bolgesinde bide marseille da magaza cok tekneden bot a kadar arkadas gerekli belgeleri aciklamis cek/kart/euro. sadece dalmak icin dalis sigortasi yaptirman gerekiyor ocaktan aralik ayina kadar gecerli olan senelik

Yorum yap

Yilbasini bordo (bordeaux) da gecirecegim ocagin 7 sine kadar burdayim .yakinlarda bir arkadas varsa tanismak isterim .
          EMRE UÇKAN
          ADANA 1978
          AB +

Yorum yap

Ben Monaco'dayım.Bu taraflara yolunuz düşücek olursa mutlaka beklerim.Konu ile ilgili olarak,ben alışverişimi 2 saat yol gidip Marseille'den yapmak yerine,Antibes te bulunan Nootica'dan yapıyorum.İtalyan ve Fransız ürünlerde Avrupa'nın en ucuz şirketidir.Marseille'de Fransızca'nız yok ise,adamı çıldırtırlar onuda eklemek isterim
            Belge,sadece dalış yaptığınızda gerekli.Online alabilirsiniz.Yıllık fiyatı 45 euro(kazalara karşı full sigorta), sitesi Fnpsa.net.
            Dilerseniz ,tekne, organizasyon, eğitim herşeyi temin ederler.Yerinizde olsam , alışverişimi Türkiye'den yapardım.Mesela benim aklım,İzmir'den Apnea carbon pala ve Bursa'dan Kayra carbon tüfekte

Yorum yap

İçimizdeki irlandalılar.

Yorum yap

arkadaslar abi bende artik fransadayimm 20 gundur burdayim artik bir omur boyuu evlendimm esim burda strazburg barr dayim dalis veya olta balikcili yapmak istyorum oncelikle dalis ama bi yer bilmedimden etmedimden su anda hic bir sey yapamiyorum ortada kaldim anlicaniz tanisalimmmm dalis yapanlar ile burdaki

Yorum yap

Tebrikler,umarım yeni hayatın sana şans ve mutluluk getirir.Avrupa'nın en güzel şehirlerinden birine yerleşmişsin.
                  Dalış konusuna gelince,
                  Bulunduğun konumdan ötürü,seyehat etmen şart.şu an dalmayı planlıyorsan,doğuya gitmelisin.Atlantik Okyanusu ile İngiliz kanalının birlestiği kıyılarda Bar diye adlandırılan çok iri levreklerin mevsimi.Hem sana yakın,moteller ucuz ve boş çıkma olasılığın çok düşük.Mayıs itibarı ile Akdeniz'e gelebilirsin.Akya,Sinarit kovalarız Ve dalış sigortanı internetten yapmayı unutma.(Ciddi cezası var.)Aklına takılan birşey olursa,özel mesaj atabilirsin.

Yorum yap

Schiltigheim'da Bayburt'lu Yılmaz'ın kahvesi var, o kahveye Cumartesi veya Pazar günü gidersen Adana'lı Gökhan Toptaş'ı bulursun. Ondan başka (Türkler içinde) zıpkınla dalanı duymadım ki o da yaklaşık 600km Kuzey Batıdaki Calais şehrine gidiyor fırsat buldukça. Dalış arkadaşı bulman kolay olmayacaktır fakat malzeme konusunda hiç sıkıntın olmaz çünkü bu işin merkezindesin.. Strasbourg - Parc des Poteries de büyük bir Decathlon mağazasını ziyaret edebilirsin. Bu arada park ın çevresindeki dalış dükkanlarında 500€ a satılan malzemenin aynısı Decathlon da 250€ a alırsın unutma.

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                    X