Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

ZIPKIN ve KAMERA

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• ZIPKIN ve KAMERA

Arkadaşlar hepinize merhaba.Yurtdışındaki arkadaşlara birkaç sorumolucaktı,zıpkın fiyatları,sualtı kameraları gibi,bide bunların kargolanması hakkında yardım edebilecek arkadaşlarvarsa sevinirim
    fuat KARABULUT
    ÇANAKKALE\GÜLPINAR
    507 1099504

Cevap: ZIPKIN ve KAMERA

Kargo ucreti cok fazla ayrica 100 dolar ustu gumruge girer o yuzden turkiye icin terccih et yakinin varsa gelirken ge tirsin kamera icin cin sitelerinden ucretsiz kargo olarak alabilirsin ama ne derece kaliteli oda tartisilir

Yorum yap

kamera lazımsa gopro hero3 black var

vakit bulamadığım için ilan açamadım. yakında satılık ilanlarından bakabilirsiniz.
      sigpic
      SSI L3
      N.Can B?NGÖL 1983
      ?ZM?R- Mordo?an

Yorum yap

kamera fiyatları ile zıpkın fiyatları hemen hemen aynı. burdan almakta fayda var herhangi birşey olduğu zaman muhattap bulmak adına.. diğer aksesuarlara bakabilirsiniz fakat bu iki şey için kesinlikle tr den alınmasından yanayım

Yorum yap

Harika bi konu idi..sualti kamera icin ingilteredeki yakınımdan rica edecektim ki, oda muhtemelen para istemez hediye edecekti bana lakin 100 dolar ustune ekstradan gumruk vergisi vede en cok tereddüt ettigim acaba kullanışlı olani bulabilir mi konusu.. bu kosullara gore maddiyat vs.. mahcup dusmemek icin sanirim TR almam daha iyi olacak
          B?SM?LLÂH?RRAHMÂN?RRAH?M

" ?ki denizi birbirine kavu?mak üzere sal?vermi?tir. Aralar?nda bir engel vard?r, birbirine geçip kar??mazlar. " [Rahman Suresi 19-20]

RABB?M CÜMLEM?ZE <<< SA?LIKLI DALI?LAR NAS?B ETS?N >>>

EMRAH KOR_1981
          SARIYER
          0 RH (+)

Yorum yap

ben kuzey avrupada yasıyorum helsınkı fınlandıya bu tıp ulkelerde zıpkıncı dukkanı bıle yok.. ıtalya da veya ıspanyada oturan biri bilir. veya amerıkada ama ordakı zıpkınlar mın. 120 lık satıyorlar.. okyanus oldugu ıcın

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
            X