Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Kıbrısta dalış arkadası aranıyor

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Kıbrısta dalış arkadası aranıyor

kıprısta dalış arkadası aranıyor????? 8)

baslıgı tasıyorum yerı hatalı saygılar

Yorum yap

ben kıbrısta öğrenciyim 1 yıldız cmas brövem var serbest dalışı tercih ederim ydü hukuk bölümü

Yorum yap

arkadaslar bende uluslararası kıbrıs üni.deyım bende arkadas arıyorumİ(zıpkıncı)her hafta sonu gidebılrım.msn:mustafacayli87@hotmail.com suan tatıldeyım izmirde 1 mart ıtıbarıyle gelebılırım.msj beklıorum

Yorum yap

slm kardeş bizde ydu deyiz...linki açan serdar kardeşimle beraber...görüşmek dileğiyle...
          Can ER??
          N?SAN 1984

Yorum yap

kardes cok sevındım mesajına msn adreım orda kıbrıs no:05338495787 mutlaka bulusup dalısa gıdelım kendınıze ıyı bakın.dalıs mazlemelerınız ordadır ınsallah.

Yorum yap

Arkadaslar magosada bi kapıda benden istediğiniz zaman gelebilrisiniz kim ne bılıyosa kim ne vuruyorsa paylaşırız .Her hafta sonu sudayım yaz kış.. dogu akdeniz uni 2. sınıftayım 0533 862 26 33
              Arma?an Özta? ?STANBUL(01.01.1987)

Yorum yap

ARKADAşLAR BEN 1 MARTTA ORDAYIM SİZLERE TELİMİ VE MSN Mİ VERİYORUM HİÇ ÇEKİNMEDEN ULASABİLİRSİNİZ 05338485248 serdarmorali@hotmail.com
                ben ydu mimarlıktayım cayımı içmeye hepinizi beklerim ayrıca türkiyeden gelicek olan arkadaşlarada her konuda yardımcı olurum

Yorum yap

Arkadaşlar bende Magosa da oturuyorum,bot/motor mevcut herhaftasonu yaz/kış dalışa bazen partner bulamıyorum,tanışalım.05338481530

Murat Çaptuğ
                  mcaptug@hotmail.com

Yorum yap

tanışalım kardeş,serdar ve ben dalış partneriyiz.. cep 05353308880 YDÜ
                    Can ER??
                    N?SAN 1984

Yorum yap

bende senenın belırlı zamanları girnedeyım
                      tanıslaım bende kıbrısta parter bulma zorlugu cekıyorum
                      msn adresım suat_fb79@hotmail.com

Yorum yap

sen geldiginde ara bizi kardeş form da teller var

Yorum yap

Cevap: kıprısta dalış arkadası aranıyor

arkadaşlar geldim bende kıbrısa ne zaman ıstersenız gıderız.mustafacayli87@hotmail.com msn adresim.05338495787 cep no haberlerınızı beklıorum.

Yorum yap

Arkadaslar madem bu kadar kişi olduk bi buluşalım bari dalışı planlarız tanışalım önce kim yapcak organizasyonu...
                            Arma?an Özta? ?STANBUL(01.01.1987)

Yorum yap

slm bende kıbrısta yasıyorum dalıs yapabılırız sızınle ben amatorce dalalım ama soyleyım burada eskısı gıbı balık yok dün arkadasımla 3 4 saat yuzduk oyle acıkdan degıl 10m fılan
                              tık yok denızde sok oldumya bon boş denızya olamaz boyle bırsey bırtane balık vuramadım ya ...

dalabılırız beraber arkadaslar cp no :0533 831 12 44 metın cep

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                              X