Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

KKTC'de yabancıların zıpkınla balık avı yasakmış

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• KKTC'de yabancıların zıpkınla balık avı yasakmış

ne bu yasak beee ben bi tatile geziye gitcem kıbrısa duydumki kıbrısta kendi vatandaşlarının dışındakilere zıpkınla balık avı yasakmış azuauz.

BİZ KIBRISTA YABANCIMIYZ....................................... .......................................
    Bal?k ça??rmay? bilmem, onlar beni ça??r?r

Can ARSLAN ?stanbul 13/11/1971

Yorum yap

10 puanlık uzman sorusu

Bizlere göre deil. Ama ya ordaki yerli halka göre ??

(yerli halk dediğim 1974 Kıbrıs Barış Harekatından önce orda yaşayan Türk'ler)
      ?SMA?L HAKKI ?AH?N
      1971 TRABZON

Facebook Z?pk?nc? Grubu

Yorum yap

KKTC vatandaşı olmadığımızdan dolayı yabancıyız

Yorum yap

Rumlar için çıkarılmış bir yasa olsa gerek, ama yasa bu sadece rumlara yasak diye yazacak haleleri yok..o yüzden kktc vatandaşı olmayan herkesi kapsar sanırım..
          Rumlar uzun zamandır av konusunu abartmış durumdalar..dinamitle avlamadıkları kaldı(yaptılar sada gazeteye yansımadı)

Yorum yap

bizim için olduğunu sanmıyorum yabancı uyruklular içindir herhalde

Yorum yap

Bu arada kktc vatandaşları içinde geçerli bir kanun var...ona göre izin almadan yapılan zıpkın avı yasaklanmış durumda yaklaşık 7 yıldır.....bir kimlik bir fotoğraf bide 5ytl..al sana izin

Yorum yap

bizim için durum ne erkut :roll:

Yorum yap

Mesela benim oğlum kıbrısta okuyor, onun yanına gidebilirim , iyice öğrenelim değilmi

Yorum yap

t.c uyrukluları bilmiyorum

Yorum yap

KKTC de KKTC vatandaşları dışında sadece Türkiye vatandaşları oturma izinleri veya çalışma izinleri ile Hayvancılık dairesine baş vurarak izin alarak avlayabilirler. Bunun dışında dalanlar yasa gereği suç işlerler. Yakalanmaları durumunda malzemelerine mahkeme gününe kadar emare olarak el konur. Bu konuda isteyen olursa daha ayrıntılı bilgi verebilirim

Yorum yap

yok ya bızı kapsamaz o yasak
                        rumlar ıcındır o rumlarrr

Yorum yap

hiç şaşırmam bu yasak bizleride kapsıyorsa çünkü bunlar adalı olmuş yani ingiliz lordu zannediyorlar kendilerini artık. nede olsa namuslarını 74 de yunan kurtardı şimdi diyetlerini ödüyorlar. hele bir içlerine girin anakaradaki biz Türkler kadar fenasını bulamazsınız. yahu gene yanlış iş yaptık katacaktık topraklarımıza alayına gider ne eski antlaşma tanırım nede yeni diyeceksin yani bak 33 senede nerelere geldik.

Yorum yap

KIBRIS'I bugune kadar yönetenler ingiliz ajanıdır! toplumsal kimliği , milli birlik ve beraberliği yok etmek için gelmişler ve başarmışlardır!

Yorum yap

Lütfen Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetini yönetenler hakkında yeterli bilgiye sahip değilseniz bu sekilde iddialarda bulunmayınız... Bence ilk önce senelerdir Türkiyemizin nasıl yönetildiğine ve adalet sistemimizin nasıl işlediğine bakalım arkadaslar!
                              Kıbrıs konusunda herhangi bir konu hakkında konuşmak veya sormak isteyene herzaman bir kıbrıslı olarak kapım açıktır.

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                              X