Zıpkıncı Kahvesi'ne yazmıştım ama taşıyamadım yeni konu açayım dedim buraya

Arkadaşlar aslında bu mesajın yeri burası değil ama bilerek buraya yazıyorum öünkü en çok bakılan yer burası.
Ben her sene yazları Salihleraltı'nda bulunan yazlığımıza gidiyorum. Temmuz başından Ağustos sonuna kadar orada oluyorum; bu sene de olacağım. Zıpkınla dalmaya 3 sene önce başladım ondan önce de zıpkın olmadan arkadaşlarla hep serbest dalış yapmışımdır.
Gelmek istediğim konu ise, geçen yaz ve önceki yaz da olduğu gibi, bu sene de benimle her seferinde dalışa gelecek bir arkadaşımın olmaması. Aslında dalışa meraklı bir arkadaşım var. Sorun elbisesi vs olmamasından kaynaklanıyodu. Bu sene ona elbise ayarladık, staj durumları çıktı yani yazlıkta çok fazla duramayacak. Evleri yakın gidip gelir ama yine de sadece haftasonları gibi.
Peki ben ne diyorum?
Gelin beraber dalalım. Ben her gün dalışa gitmeye açığım ki zaten gidiyorum. Salihleraltın civarında levrek görebildiğim tek bir yer var ondan başka daha mera bulamadım. Bu nedenle Dikili, Altınova, Ayvalık, Çandarlı, Sarımsaklı vs. civarında da dalmak istiyorum.
Bu tarihlerde buralarda bulunacak olan ve benim gibi dalmaya istekli arkadaşlar, gelin toplanalım beraber dalışlara gidelim; mümkünse yakınsak her gün gidelim, hepimiz güzel bir yaz geçirelim
Siteye her gün bir göz atıyorum ama dalmak isteyenler bana mail veya telefon yoluyla ulaşırsa hepimiz için daha iyi olur daha çabuk organize oluruz.
0535 260 47 21 telefonum
fricklers@gmail.com da mailim
Şimdiden görüşmek, beraber dalmak dileğiyle...